Çizim ve Tasarım
Çizim ve Tasarım
Firmamız çizim ve tasarımda Avrupa'da en iyi proje dalında birinci seçilen Evd Packaging & diemaking programını kullanmaktadır.

Konusunda uzman tasarımcı ve grafikerleriyle istekleriniz doğrultusunda hazırlanan oluklu, karton ve pvc çizimleri size verilerek, doğabilecek hataları engellemek ve zaman kazanmak adına istediğiniz malzeme üzerine birebir boyutlarda ürünün maketi yapılır.
Plotter Kesim ile Numune Hazırlama
Plotter Kesim ile Numune Hazırlama Engview Programı ile hazırladığımız çizimler 3 boyutlu görmeniz için plotter makinamızla kesimi yapılır. Digital baskı ile sıvanıp kesilerek birebir orjinal numune oluşturulur. Böylece müşterinizle aranızda doğabilecek hatalar sıfıra indirilir ve üretim süreci hızlandırılmış olur.
Kaliteli Malzeme
Kaliteli Malzeme Lazer makinamızda kesilmiş kalıplarda en uygun malzemeler uzman çalışanlarımız tarafından seçilerek bükülen ve kesilen bıçaklar, diğer gereken malzemelerle beraber dikkatlice döşenir.

Firmamızda tamamen ithal ürünler kullanılmaktadır.

Ambalaj kesim kalıplarında sıklıkla kullanılan karton, e dalga ve b dalga hazır oluk çeşitlerinin satışı yapılmaktadır.
Lazer Kesim
Lazer Kesim Üretimini onayladığınız kalıplar laser makinamızla sıfır hata oranıyla kesimi yapılır. Mobilya ve reklam sektörüne 2 mm'den 30 mm'ye kadar ahşap çeşitleri ve pleksi glas kesimi yapılır.
Robot & Otomatik Bükme
Robot & Otomatik Bükme Lazer kesimden çıkan kalıpların bıçakları, tahtalarına el değmeden Otomatik bükme makinası ile ( Full Automatic Robot ) bükülüp üzerine montajı yapılmaktadır. Lazer kesim ile onu tamamlayan robotlu büküm teknolojisi birleşince kaliteli kalıplar üretilmiş olur.
Lastikleme
Lastikleme Bıçakları montajlanan kalıba kesilecek malzemenin özelliklerine göre uygun lastik seçilerek yapıştırılır. Doğru seçilen lastik çeşidi ile yapılan uygulama kesimin kalite ve tirajını artırır.
Karton ve Oluklu Mukavva
Karton ve Oluklu Mukavva Karton ve oluklu mukavva için kazanlı maşalı pedal vargel ve bobst kalıpları 2 pt. 3 pt. yapılmaktadır.
Etiket (Sticker) Kalıpları
Etiket (Sticker) Kalıpları 23,8 mm. yüksekliğindeki etiket kalıpları tek ek yeri ile otomatik bükme ( Robot ) makinasında hatasız bir şekilde hazırlanır.
Deri ve Kumaş Kesim
Deri ve Kumaş Kesim Deri ve kumaş türü malzemelerin kesiminde kullanılacak kalıplarda uygun bıçak ağız açısı ve kalınlığı seçilerek yapılır. Düzgün kesim için kalıplar tek ek yeri ile yapılır.
Conta Kalıpları
Conta Kalıpları Lastik eva kauçuk ve klingrit gibi malzemelerin kesim kalıplarında özellikle 2pt. H3 ve 3 pt. ağzı sertleştirilmiş bıçaklar kullanılmaktadır.
8-12 mm Etiket Kalıpları
8-12 mm Etiket Kalıpları 1,5 pt. kalınlığında ve 8 - 12 mm yüksekliğindeki bıçaklar çok hassas bir şekilde tek parça olarak otomatik bükme ( Robot ) makinası ile yapılmaktadır. Bu kalıplar süratli çalışan ve bobin etiket kesimi yapan makinalarda kullanılır.
Vakum ve Frekans Kalıpları
Vakum ve Frekans Kalıpları Frekans bıçakları özel olarak imal edilen bakır ve pirinç bıçaklardan üretilerek ısıl işlemle kesim yapılan makinalarda kullanılır. Üretilen kalıba göre bıçak aynı anda dışını keser içini de izle beraber yapıştırır.
Poşet Çanta Kalıpları
Poşet Çanta Kalıpları Poşet kalıpları 23,80 mm - 30 mm - 40 mm - 50 mm yüksekliğinde ve 3 pt. kalınlığındaki bıçaklar, tek parça olarak üretilir. Bıçağın tek parça oluşu kesimdeki kaliteyi artırır ve bıçağın ömrünü uzatır.
Ayakkabı Örgü Kalıpları
Ayakkabı Örgü Kalıpları Tasarlanan ayakkabı desenine göre hassas Lazer kesimi ile düzgün bir şekilde bıçak döşenerek kalıp üretilir. Bu kalıplar demir saya kalıplarına alternatif olarak, hızlı üretilen ve fiyatı uygun kalıplardır.
 

Sümer Mah. 2496 Sok. No:13 Merkezefendi/DENİZLİ          +90 258 262 36 64          +90 258 263 23 17          [email protected]
Web Tasarım ve Programlama : Webkent Yazılım